GÜNCEL GELİŞMELERİ TAKİP EDEN PROFESYONEL, GÜLER YÜZLÜ KADRO

Close Icon
   
Contact Info     02122304748

İmplant Fiyatları Ne Kadar?

İmplant Fiyatları Ne Kadar?

 

Birçok farklı etkene bağlı olarak günümüzde implant fiyatları değişebilmektedir. Bu konuda ilk olarak uzman diş hekimi tarafından yapılan incelemeler dahilinde, her hastanın ağız ve çene yapısına, diş ölçüleri ile birlikte bunun gibi değişik parametreler eşliğinde titanyum vidalar hazırlanmaktadır. Tabii burada ayrıca diş hekiminin yapacağı müdahale ve gösterdiği uğraş da fiyatta farklılık yaratır. Bu yüzden mutlaka öncelikle konusunda tecrübe sahibi olmuş hekimler bünyesinde hasarlı diş belirli bir denetimden geçmelidir. Günümüzde kırık, çürük ya da travma geçirmiş dişler için İmplant tedavisi yoğun şekilde gerçekleştirilmektedir. Tamamen çene kemiğinin yapısı gibi bir oluşum içerisine girerek sağlıklı ve konforlu şekilde kullanım imkanı sağlayan bu protezler, hayat boyu rahatlıkla yiyeceklerin tüketilmesine olanak vermektedir. Tabii kalitesine, özellikleri ve kullanım maddesine bağlı olarak implant fiyatları değişebilmektedir.

 

Çok uygun fiyatlarla İmplant tedavisi

 

Titanyum alaşımı ile özel vidalar kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmakta ve diş hekimleri tarafından hastanın dişinin sorunlu olduğu kısma uygulanmaktadır. Burada diş yapısının ölçüsünün alınması, sorunun ne kadar büyük olduğunun ortaya çıkarılması ve uygulanacak kök kısmının durumun net bir şekilde ortaya çıkarıldıktan sonra implant fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Ancak çok uygun fiyat seçenekleriyle artık kırık ya da çürük ve travma gibi problemlerden tamamen kurtulma şansı elde edilebilmektedir. Üstelik çok sıcak ve soğuk yiyeceklerin de rahatlıkla tüketilmesine olanak tanıyan bu vida çeşitleri, diş kemiklerine tam olarak uyum sağlar ve aynı zamanda bu bölgede bulunan kemiklerin erimesine önlem alır.

 

Güven içerisinde kullanım imkanı

 

Özellikle uygulama anında diğer dişlere herhangi bir şekilde en ufak bir dokunma yaşanmadığından dolayı, tedavi aşamasında bu dişlerde bir çalışma gerçekleşmez. Yalnızca problemli olan diş için tedavi yapılır ve güven içerisinde dişler ömür boyu kullanılabilir. Birçok değişik özelliğe göre diş hekimleri tarafından yapılacak uygulamaya bağlı olarak farklı implant fiyatları ile, titanyum alaşımlı vida seçenekleri güven içerisinde elde edilebilir. Çene yapısına tamamen uyum sağlayan ve sağlıklı, konforlu bir şekilde kullanım imkanı veren bu implant çeşitleri, hayat boyu bir daha bu bölgede rahatsızlık yaşanmasına önlem almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir